פדים ותחתונים

               

חמשת הממים מה זה ולמה?

תחתונים רב פעמיים, תחבושות רב פעמיות והקאפס זה הקטע החדש בעולם, אנחנו רוצות לשמור על העולם שלנו בשבילנו, בשביל אמא אדמה ולמען הנשים המופלאות שיגיעו לכאן בדורות הבאים טוב נו וגם לגברים. אין צורך בדאגות בגלל שהמוצרים האלו הם מוצרי קסם (כן כן מה ששמעתן) אין דליפות זה עובד בדיוק כמו מוצרי היגיינה חד פעמיים ואפילו היעילות גבוהה יותר ולא, אל תדאגי, ולגבי התחתונים הרב פעמיים שלנו זה לא מטפטף אלא פשוט נספג, אז אפשר לשים את החששות בצד.


למה שמישהי תרצה לשטוף את מוצרי ההיגינה שלה?

קודם כל, כדי לחסוך כסף ולשמור על כדור הארץ, שווה לא? נשים מאז ומעולם השתמשו במגוון רחב של מוצרי הגיינה לאורך ההיסטוריה האנושית ואנחנו חושבות שהגיע הזמן לשינוי משמעותי בנושא.
אפשר לעשות זאת בקלות. 

במהירות תראי כי ניתן לשלב בשגרה היומיומית שלך שינוי, שימוש,  ניקוי, ייבוש ואז שימוש חוזר מבלי לפגוע בכיס או בסביבה. לקוחות וחברות שלנו דיווחו כי בעקבות השימוש במוצרים שלנו הן פיתחו קשר רגשי חזק יותר עם עצמן ועם המחזור החודשי שלהן, והחיבור עם עצמן התחדד והוא טוב מאי פעם.


איך מנקים אותם?

כל מוצר מגיע עם הסבר מפורט על אופן השימוש, ואיך ניתן לנקות ולשמור על המוצר, אבל אנחנו נפרט באהבה ובשמחה קצת יותר על השיטות שגילינו לאורך השנים.

ההמלצה החמה שלנו היא לשטוף או להשרות את התחתונים במים קרים (מומלץ עד 30 מעלות) למשך מינימום 20 דקות, העצות שלנו מבוססות על עצם העובדה שדם מורכב מחלבון, אשר נשטף בקלות במים קרים, בעוד מים חמים גורמים קרישת הדם ופעולה זו גורמת לבד להיכתם.

period underwear graphic תחתוני מחזור

כמה זמן אפשר ללכת עם תחתוני מחזור/פדים בלי שום מוצרי היגיינה נוספים?

תחתוני המחזור והפדים הרב פעמים שלנו מסוגלים להכיל כמות של עד 21 מיליליטר (שזה יוצא שווה ערך לשלושה עד ארבעה טמפונים) ללא דליפות וריחות לא נעימים.

כל פד ותחתון מסוגלים לספוג כמות שונה של נוזלים וניתן לבחור באתר שלנו את כמות הספיגה הרצויה.

לכל אחת מאיתנו וסת שונה, הזרם משתנה מאחת לשניה אז זו גם הזדמנות נפלאה להכיר את הגוף שלך עוד טיפה לעומק.

איך תחתוני מחזור עובדים

האם זה עושה ריח רע?

לא. הריחות הלא נעימים של הווסת נאטמים בתוך רקמת בד מיוחדת בתוך התחתונים/פדים (אפילו טוב יותר ממוצרי ההיגיינה החד פעמיים), זאת אומרת שאין מה לדאוג מריחות לא נעימים.

תחתוני מחזור

רואים את זה?עושה לי תחת מוזר?

לא ניתן להבחין בהם אם משווים את התחתונים/פד לתחתוני מחזור/סבתא רגילים, אפילו להפך, הלקוחות שלנו ציינו שהתחתון היה נוח ממה שהן ציפו ובכלל הרים את הישבן, זאת אומרת שהתחתונים גרמו לטוסיק להראות מוצק ויפה, לא מה שציפיתן הא?

התחתוני מחזור הכי נוחים עם צל של עלים

מרגישים שונה?

הכל תלוי במה שאת מגדירה נורמלי, לפי ההרגשה האישית שלנו ושל חברותינו אין שוני בין המוצרים שלנו לבין הלבשה תחתונה רגילה. ניתן להגיד שיש הרגשה שונה בכך שיש יותר אחיזה לעומת תחתון רגיל.

תחתוני מחזור


אפשר ללכת עם זה בתור בגד ים?

אפשרי לגמרי, תעשי מה שעושה לך טוב. אולי שתעדיפי להשתמש בקאפ כי במקרה של טבילה במים התחתונים יספגו את המים ויאזל המקום שיועד לוסת שלך.

WOMEN ON COUCH AT THE BEACH תחתוני מחזור בים

האם התחתונים נשארים מוכתמים?

המלצתנו החמה אומרת שעל מנת למנוע כתם דם, יש להשרות את הפד/תחתון במים קרים 20-30דק לפני הכביסה. השיטה הזו עוזרת לשמור על המוצרים נקיים מכתמים. כמו שציינו מקודם, דם מורכב מחלבון, כאשר חלבון בא במגע עם מים חמים זה עלול לגרום להתחמצנות שמובילה לכתם חד משמעי על הבגד, לכן יש להשרות את המוצר במים קרים לפני כן.

 תחתוני מחזור

האם הפדים/התחתונים ההיגייניים בטוחים לשימוש?

בהחלט כן. התחתונים/פדים בטוחים והגיינים לחלוטין ללבישה כאשר מטפלים בהם נכון וכאשר הם נשטפים על פי ההוראות שנכתבו בעלון המצורף למוצר או לפי ההוראות שניתנו לכן פה. 

יותר ממליון נשים סביב העולם עשו שימוש במוצרים שלנו. כל זה נעשה בכדי לסייע להן בניהול הוסת והמחזור החודשי שלהן במשך דורות על גבי דורות, לא המצאנו את הגלגל מחדש רק שדרגנו אותה.

תחתוני מחזור הכי נוחים עם מגוון גביעוניות מדהימות

כיצד אוכל לשמור על התחתונים והפדים רכים?

אנחנו ממליצות לך לשמור על התחתונים רכות ונעימות בצורה הזו: פעם בכמה חודשים או לפי העדפתכן האישית, אנו ממליצות להשרות את המוצרים במים עם מעט מאחד מהמוצרים הבאים: סודה לשתייה, חומץ, מיץ לימון, טיפות של שמנים אתרים או מרכך כביסה (כל אחת וההעדפה האישית שלה). לאחר מכן בשלב הייבוש מומלץ לסחוט את המוצר בעדינות ואז לסדר את התחתון/פד לצורה הרצויה בכדי שהמוצר יתייבש בצורה שתהיה הכי נעימה לך, זאת בכדי לשמר את הפדים חלקים ונעימים כמשי.