למה להתקדם לרב פעמי?

גביעוניות על רקע ההימלאיה
כשזה מגיע לגוף שלך תמיד נבחר בבריאות, אז למה להשתמש בחד פעמי שקיים מגוון רחב של אלטרנטיבות בריאות בשוק? טמפונים ופדים אולי יותר נוחים כי לא צריך להתמודד איתם וניתן להשליך אותם לפח, אך המחיר הבריאותי, כלכלי וסביבתי לא שווה את זה בעליל!
למרבה המזל, קיימים מגוון רחב של מוצרים רב פעמיים שיכולים לחסוך של
הוצאות בטווח הרחוק ולשמור על הגוף שלך ועל העולם.
רחם, כדור הארץ לב ומחזור עם מוצרים רב פעמים
גביעוניות, דיסקים ותחתוני מחזור הינם אלטרנטיבות מצוינות לחד פעמי!
גביעוניות לרוב עשויות מסיליקון רפואי וטי פי אי יכולות לאסוף עד 35 מ"ל וניתן להשתמש בהם עד 12-8 שעות ושומרת על האיזון בנרתיק לעומת טמפון שטוב אולי ל5 שעות וסופגות עד 6 מ"ל של ווסת ולחות. קאפס מחזיקים בדרך כלל עד 10 שנים (משתנה מיצרן ליצרן) מה שיכול לחסוך לך אלפי שקלים ונסיעות מיותרות לבית מרקחת.
יש לנו גם את הדיסק מחזור המהפכני שעובד ממש כמו גביעונית רק עם הרבה יותר פלוסים. הדיסק יושב צמוד לצוואר הרחם ונתפס בעצם פורניקס, מה ההבדל בינו לבין קאפ? חוץ ממיקום בנרתיק הדיסק מסוגל לאגור עד 70 מ"ל של דם ואפשר לעשות אהבה בזמן הווסת (למי שאוהבת כן).
תחתוני מחזור עשוים מ 4 שכבות סופגות, בד מנדף לחות שאוטם את הריחות בתוכו ומסוגלים לספוג עד 25 מ"ל שזה פי כמה מפדים וטמפונים. התחתונים מסוגלים להחזיק שנים אם שומרים עליהם נכון ונשמעים להוראות כביסה.
המוצרים האלה לא רק טובים יותר מבחינה סביבתית, הם לא פוגעים במאזן החומציות הטבעית של הנרתיק שלך בעקבות שהם לא מכילים כימיקלים קשים, פראבנים, ביישומים וחומרים סינטטיים שיכולים לגרות את העור שלך במקומות הרגישים. מוצרי היגיינה נשית רב פעמית לא מכילים את החומרים הללו ובדרך כלל היפואלרגנים שאינם פוגעים בגוף שלנו. לסיכום, אם את מעוניינת לעשות שינוי חיובי עבור גופך, כיסך והסביבה, אנו ממליצות לך לשקול מחדש את הרוטינת מחזור שלך ולעבור למוצרים רב פעמיים. ברגע שתתקדמי ותעשי את המעבר את לא תביני איך נשארת עם טמפונים או פדים עד עכשיו וגוף, ארנק והסביבה בהכרח יודו לך על זה. הגיע הזמן לשנות את הזרם, הגיע הזמן למחזור חדש!

0 תגובות

אם בא לך תשאירי תגובה

אנחנו מיד נאשר את התגובה שלך