מי אנחנו

 

המשימה שלנו פה היא ביחד איתכן להפחית את הנזק האקולוגי שנגרם לכדור הארץ תוך כדי תמיכה וחיזוק אחיותינו בזמן הווסת ולעשות טוב לכדור הארץ ולגוף שלנו. אנו כאן מכיוון שהבריאות שלך חשובה לנו ואנו רוצות לשמור על הסביבה, ולחסוך לך כסף.


מרבית הדברים בחיים אינם בשליטתנו וזה מובן, לכן הגענו לפתרון המושלם - ILoveMyHoneypot. 

אנו רוצות ליצור שינוי סביבתי, תפיסתי וחברתי עמוק באמצעות חידוש השימוש במוצרי היגיינה לימי הווסת ללא צורך בכל שינוי קיצוני וכל זה באיזור הנוח שלך בבית או מכל מקום שבו את קוראת את זה.

כשאת רוכשת מILoveMyHoneypot את בעצם מעודדות שינוי פסיכולוגי עמוק בתפיסה, הפחתת טביעת הרגל האקולוגית שלך ,תומכת בסחר הוגן ותומכת באגודה הפועלת למציאת תרופה לסוגי סרטן הרחם השונים ולטיפול ומתן שירותים רפואיים לנשים המתגוררות במדינות עולם שלישי.  


כל זה רק מהעובדה שהחלפת את הרגלי המחזור שלך בהרגלים בריאים יותר מנטלית ופיזית. 

הצטרפי אלינו עוד היום למהפכה, החליטי להשפיע בצורה חיובית על העולם ועל הכיס שלך עם מגוון מוצרי ההיגיינה שלנו, כולנו פה כדי לסייע לך לטפל ביצור המדהים שאת.

I Love My Honeypot נוסד בשנת 2020 ויצא לאור ב2021
על ידי דניאל שמיר.
הכוונה ומטרה של ההאניפות הינה לעשות מהפכה בעולם של
ההגיינה הנשית הרב פעמית עם המוצרים הכי טובים שקיימים בשוק!
women with menstrual cup white screen
החברה נולדה מתוך ההריסות של סרטן צוואר הרחם ומשמש לנו כמניע מוסרי עבורנו. המחשבה הייתה שאולי סרטן התחיל את המלחמה הזאת אך אנחנו ננצח ובגדול
רב פעמי
האתוס שלנו אומר שכל אחת שונה בצורתה המיוחדת ולא כל מוצר יתאים לך, בנינו שאלון לצד שלל מומחים לרצפת האגן כדי לעזור לך למצוא את ההתאמה המדוייקת עבורך. אנחנו פה להחזיק לך לך את היד בזמן שאת עוברת את הרכבת הרים של רגשות בימים הרגישים.
מצאנו את האיזון המושלם בין בריאות, נוחות, רלוונטיות, חסכון ואהבה עצמית!
כשאת רוכשת אנחנו תורמות חלק מהרווחים שלנו לעמותות שפותרות סרטן צוואר הרחם במדינות עולם שלישי.
חנות מחזור לגביעוניות ותחתוני מחזור מחבק את הסימן של סרטן צוואר הרחם וציור של רחם